Soustředění nabízí možnost intenzivní práce na vybrané oblasti muškařských dovedností a/nebo znalostí, případně také možnost jejich prověření a vypilování před závody. Podle toho organizujeme soustředění vazačská (vázání mušek), která realizujeme i v zimním období, soustředění zaměřená na jeden vybraný způsob lovu (suchá muška, mokrá muška, nymfa, streamer), soustředění zaměřená na zvládnutí určitého typu toku (malá řeka, velká řeka, jezero) a „čtení“ vody, apod.

Nejčastější a nejoblíbenější destinace jsou Volyňka, Blanice a horní Vltava jako malé toky, Otava a Vltava pod Lipnem jako velké toky a Zdíkovec, Křesanov, Polka a Leopoldov jako jezera.

Soustředění jsou po celý rok obvykle jednodenní či víkendová, v době letních prázdnin pak i delší, obvykle týdenní.

V létě pak pořádáme vedle soustředění pro různě pokročilé také letní tábor pro veřejnost, kde se mohou s muškařinou seznámit i úplní začátečníci.

Na většinu těchto akcí zajišťují dopravu dětí rodiče, případně se domlouvají na možnostech dopravy s vedoucími individuálně.

Jednodenní soustředění

Jednodenní soustředění jsou nejčastěji vazačská, ale také je organizujeme jako krátké tréninkové výpravy na okolní toky ve volných dnech, tj. o víkendech či o prázdninách.Pro informace o připravovaných akcích sledujte informace v sekci Aktuality.

Víkendové soustředění
Týdenní letní soustřední
Letní tábor

Přihlašovací formulář pro letní soustředění 2017

Stáhnout zde >>  (Word .doc)