Náš tým

Tym--Stanislav_Blaha

Bc. Stanislav Bláha

Předseda spolku, vedoucí volnočasový pedagog, vedoucí kroužku

Vystudoval pedagogiku volného času na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Práci s mládeží se věnuje od roku 1998 a od roku 2007 se věnuje muškaření na závodní úrovni. Také zastává funkci v krajském odboru LRU – muška. V současnosti závodí ve II. lize sk. A.

E: stanislav.blaha@team4teen.cz
T: + 420 734 305 353

Petr Drastík

Petr Drastík

Člen trenérského týmu

Je bývalým juniorským závodníkem KSR Strakonice a od roku 2010 závodí za Vimperk. Má mezinárodní závodní zkušenosti, kdy byl členem juniorského týmu na mistrovství světa 2005 (Vyšší Brod, ČR, bronz družstva), 2006 (Portugalsko, bronz družstva) a 2007 (USA, stříbro družstva a stříbro jednotlivci). V současnosti závodí ve II. lize sk. A.

Tym--Pavel_Blaha

Pavel Bláha

Člen trenérského týmu

Práci s mládeží se věnuje od roku 2006 a od roku 2007 se věnuje muškaření na závodní úrovni. Také zastává funkci v krajském odboru LRU – muška. V současnosti závodí v krajské divizi JčÚS na vlastní žádost, byť si v roce 2015 vybojoval s týmem právo postupu do II. ligy.

Tym--Vojtech_Vondruska

Vojtěch Vondruška

Člen trenérského týmu

Vystudoval Střední rybářskou školu ve Vodňanech, studuje na fakultě rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity. Je nejúspěšnějším juniorským závodníkem team4teen, z.s. a medailistou z mistrovství světa juniorů v Polsku 2014 (bronz družstva). V současnosti závodí ve II. lize sk. A.