O našem spolku

Zapsaný spolek team4teen vznikl v roce 2013 jako občanské sdružení zaměřené jak na volnočasovou práci s mladými i dospělými sportovními muškaři, tak na psychosociální práci především s mládeží a její rodinou. S novelou Občanského zákoníku se od roku 2014 občanské sdružení změnilo na spolek, ale vnitřní struktura spolku zůstala stejná.

Avšak stejně jako se tříleté dítě pomalu stává docela samostatným a soběstačným, tak se i dvojčata obou našich oborových větví v době třetích narozenin začala osamostatňovat do podoby pobočných spolků a tak i nakonec oddělila od spolku hlavního.

Tak od roku 2017 samostatně funguje FAMILY team4teen, který v režimu sociálně-právní ochrany dětí pomáhá unést, zvládnout a překonat těžké chvíle a situace dětství, dospívání i dospělého párového a rodinného života; a vedle něj také JUNIOR team4teen, který nabízí specializovanou podporu zaměřenou na rozvoj dětí a mládeže v oblasti zájmového a závodního muškaření.

Aktivity nad rámec těchto specializací zůstaly náplní hlavního spolku team4teen, na jehož stránkách se právě nacházíte.

 

LETNÍ PROVOZ 2020: LaLoba a Kolíbka

14.6.2020

Během letních prázdnin nebudou konzultační hodiny 07.07., 28.07. a 11.08. Protože opatrnosti není nikdy dost, budeme rádi, když se i nadále noví zájemci předem ohlásí prostřednictvím telefonu či skypu (viz zde), ale jinak se v létě budeme potkávat již v běžném režimu (ovšem samozřejmě s dodržováním aktuálních vládních opatření). Přejeme všem krásné léto bez koronavirových trápení!

RADY A DOPORUČENÍ PRO DOBU KORONAVIROVOU

30.3.2020

Odpovědi na nejčastější otázky najdete na https://koronavirus.mzcr.cz/otazky-a-odpovedi/. Další důležité informace, zprávy a kontakty najdete na ‍koronavirus.mzcr.cz, stejně jako přesná znění mimořádných opatření. Informační linka ke koronaviru má telefonní číslo 1212. Co dělat v izolaci či karanténě a co pomáhá ji přečkat, se dočtete zde. Co vám pomůže zvládat, pokud přece jen onemocníte, se dočtete zde. Jak s dětmi mluvit o současné…