O našem spolku

Zapsaný spolek team4teen vznikl v roce 2013 jako občanské sdružení zaměřené jak na volnočasovou práci s mladými i dospělými sportovními muškaři, tak na psychosociální práci především s mládeží a její rodinou. S novelou Občanského zákoníku se od roku 2014 občanské sdružení změnilo na spolek, ale vnitřní struktura spolku zůstala stejná.

Avšak stejně jako se tříleté dítě pomalu stává docela samostatným a soběstačným, tak se i dvojčata obou našich oborových větví v době třetích narozenin začala osamostatňovat do podoby pobočných spolků a tak i nakonec oddělila od spolku hlavního.

Tak od roku 2017 samostatně funguje FAMILY team4teen, který v režimu sociálně-právní ochrany dětí pomáhá unést, zvládnout a překonat těžké chvíle a situace dětství, dospívání i dospělého párového a rodinného života; a vedle něj také JUNIOR team4teen, který nabízí specializovanou podporu zaměřenou na rozvoj dětí a mládeže v oblasti zájmového a závodního muškaření.

Aktivity nad rámec těchto specializací zůstaly náplní hlavního spolku team4teen, na jehož stránkách se právě nacházíte.

 

LETNÍ DOVOLENÁ 2022

30.6.2022

Máme dovolenou od 7. do 29. července a od 8. do 26. srpna. Krásné prázdniny a dostatek odpočinku přejeme i vám 🙂

TENTOKRÁT VÁLKA…

10.3.2022

Před dvěma lety jsme umisťovali na web tipy, jak se vyrovnat s pandemií – dnes to jsou tipy, jak se vyrovnat s válkou na Ukrajině. Přejme si, abychom se zase brzy potřebovali vyrovnávat jen s takovými “starostmi”, že končí prázdniny či dovolená nebo že nám výlet překazilo počasí… Tak tedy, zde jsou některé tipy: Děti a válka: jaké mohou být…

KDE HLEDAT PSYCHICKOU PODPORU?

22.10.2020

Aby byla získaná podpora pro každého opravdu na míru, je třeba si nejprve zodpovědět důležitou otázku: Cítím, že můj psychický stav je skutečně závažný? (Bojím se, že ublížím sobě či druhým? Mám vážné obavy o svůj život? Myslím, že se zblázním, slyším hlasy nebo mám vidiny? Nacházím se v nebezpečné situaci?) Pokud ano, neváhejte a co nejdříve volejte na některou…