O našem spolku

Zapsaný spolek team4teen vznikl v roce 2013 jako občanské sdružení zaměřené jak na volnočasovou práci s mladými i dospělými sportovními muškaři, tak na psychosociální práci především s mládeží a její rodinou. S novelou Občanského zákoníku se od roku 2014 občanské sdružení změnilo na spolek, ale vnitřní struktura spolku zůstala stejná.

Avšak stejně jako se tříleté dítě pomalu stává docela samostatným a soběstačným, tak se i dvojčata obou našich oborových větví v době třetích narozenin začala osamostatňovat do podoby pobočných spolků a tak i nakonec oddělila od spolku hlavního.

Tak od roku 2017 samostatně funguje FAMILY team4teen, který v režimu sociálně-právní ochrany dětí pomáhá unést, zvládnout a překonat těžké chvíle a situace dětství, dospívání i dospělého párového a rodinného života; a vedle něj také JUNIOR team4teen, který nabízí specializovanou podporu zaměřenou na rozvoj dětí a mládeže v oblasti zájmového a závodního muškaření.

Aktivity nad rámec těchto specializací zůstaly náplní hlavního spolku team4teen, na jehož stránkách se právě nacházíte.

 

LETNÍ PROVOZ 2021

10.6.2021

Od 14.06. do 06.07. budeme mít dovolenou a počínaje čtvrtkem 08.07. budeme k dispozici každý prázdninový čtvrtek od 16 do 18 hodin prostřednictvím telefonu či Skype, kde nás rovněž najdete pod telefonním číslem +420 603 500 244. Čtvrtky, kdy budeme k zastižení osobně přímo v poradně bez nutnosti předchozího ohlášení, budeme vypisovat průběžně zde v sekci Aktuality. Pokud se k nám vydáte, nezapomeňte prosím, že jdete do budovy…

OD ŘÍJNA VE ČTVRTEK

18.9.2020

Od března 2017 jsme byli pro Vaše první návštěvy, na něž jste se nemuseli předem objednávat, k dispozici vždy v úterý od 16 do 18 hodin. Nyní dochází ke změně, kdy pro Vás namísto v úterý budeme k dispozici vždy ve čtvrtek v tentýž čas, tj. od 16 do 18 h. Omlouváme se všem, kdož marně hledali podrobnosti o této avizované změně ve…