O našem spolku

Zapsaný spolek team4teen vznikl v roce 2013 jako občanské sdružení zaměřené jak na volnočasovou práci s mladými i dospělými sportovními muškaři, tak na psychosociální práci především s mládeží a její rodinou. S novelou Občanského zákoníku se od roku 2014 občanské sdružení změnilo na spolek a o další 3 roky později se odborná činnost, jak volnočasová s mládeží, tak psychosociální s dětmi a rodinou, osamostatnila do pobočných spolků FAMILY team4teen a JUNIOR team4teen.

JUNIOR team4teen nabízí specializovanou podporu zaměřenou na rozvoj dětí a mládeže v oblasti zájmového a závodního muškaření. FAMILY team4teen donedávna nabízel především psychologickou a terapeutickou podporu v režimu sociálně-právní ochrany dětí a nyní se začíná věnovat spíše odbornému vzdělávání.

Hlavní spolek team4teen, z.s., na jehož stránkách se právě nacházíte, se věnuje zájmové činnosti dospělých, především seberozvojového a sebepoznávacího charakteru, ale také muškaření - mrkněte do Co nabízíme a vítejte u nás!

 

Podzimní CESTA MEZI SVĚTLEM A TMOU má vypsaný termín

6.7.2023

Předdušičková (a tentokrát také úplňková!) výprava mezi světy proběhne o svátečním víkendu 27. – 29.10.2023 v srdci Šumavy na Soumarském Mostě. Imaginace, mýty a mandaly jako průvodci setkáním světla a tmy, začátků a konců, nás a našich předků… Neváhejte s přihlašováním příliš dlouho, kapacita je omezena na 10 účastníků. Podrobnosti v Cestách cyklů.

CESTA MAPOVÁNÍ I má vypsaný termín

6.7.2023

Vstupní brána ke všem ostatním Cestám k sobě proběhne o prodlouženém víkendu 16. – 19.11.2023 v srdci Šumavy na Soumarském Mostě. (Arte)terapeuticky pojaté sebepoznávání i pro ty, kteří si o sobě myslí, že neumí kreslit – využíváme především mandaly a barevné kolečko nebo čtvereček zvládne každý 😉 Neváhejte s přihlašováním příliš dlouho, kapacita je omezena na 10 účastníků. Podrobnosti v Cestách k sobě.

MÁME NAROZENINY!

2.7.2023

LETOS JE NÁM 10 LET! Zapsaný spolek team4teen vznikl v létě 2013 jako občanské sdružení zaměřené jak na volnočasovou práci s mladými i dospělými sportovními muškaři, tak na psychosociální práci především s mládeží a její rodinou. S novelou Občanského zákoníku se od roku 2014 občanské sdružení změnilo na spolek. O další 3 roky později se odborná činnost, jak volnočasová s mládeží, tak psychosociální s dětmi a rodinou,…